نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بی توجهی

6671
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42004
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی توجهی

سلام دوستان. من واقعا به یک بن بست عجیب و غریب رسیده ام. من چند سال پیش با پسری نسبتا موجه آشنا شدم و عاشق هم شدیم. تا جایی که رابطه ما داشت به ازدواج منتهی میشد که به ناگه من رو رها کرد و رفت. اما مدتیه بعد از گذشت چند سال برگشته اما نه اون برگشتنی که من منتظرش بودم. خیلی سرد و بی احساس، خیلی دیر به دیر همو میبینیم و اصلا نگاه عاشقانه ای درش نیست و نه کلام خوبی. اما من واقعا عاشقش بودم و هستم و در این مدت نتونستم هیچ کس رو در زندگیم بپذیرم. رفتارای امروز این اقا به گونه ایه که من همش احساس می کنم مشکلی هست. نه از ظاهرم تعریف می کنه و نه بهم ابراز علاقه. در صورتی که برام جای تعجب داره که این بازگشت پس چرا صورت گرفته. کمکم کنید. بهش پیام میدم نمی خونه ،اما اگر خودش پیام بده و من جواب ندم قهر می کنه.
    یه جوری شده که من همش نگران از دست دادنشم و این من رو در موضع ضعف قرار میده. من الان بیشتر درگیر این موضوعم که آیا اصلا منو دوست داره؟ وقتی ازش می پرسم میگه اره ولی در نگاهش هیچی نیست. بعد از اینهمه مدت که برگشته شاید دیدارهای ما به یکبار در هفته آن هم به مدت 2 یا 3 ساعته بکشه. اصلا نمی تونم درکش کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بی توجهی

نقل قول نوشته اصلی توسط niaztaranom نمایش پست ها
    سلام دوستان. من واقعا به یک بن بست عجیب و غریب رسیده ام. من چند سال پیش با پسری نسبتا موجه آشنا شدم و عاشق هم شدیم. تا جایی که رابطه ما داشت به ازدواج منتهی میشد که به ناگه من رو رها کرد و رفت. اما مدتیه بعد از گذشت چند سال برگشته اما نه اون برگشتنی که من منتظرش بودم. خیلی سرد و بی احساس، خیلی دیر به دیر همو میبینیم و اصلا نگاه عاشقانه ای درش نیست و نه کلام خوبی. اما من واقعا عاشقش بودم و هستم و در این مدت نتونستم هیچ کس رو در زندگیم بپذیرم. رفتارای امروز این اقا به گونه ایه که من همش احساس می کنم مشکلی هست. نه از ظاهرم تعریف می کنه و نه بهم ابراز علاقه. در صورتی که برام جای تعجب داره که این بازگشت پس چرا صورت گرفته. کمکم کنید. بهش پیام میدم نمی خونه ،اما اگر خودش پیام بده و من جواب ندم قهر می کنه.
    یه جوری شده که من همش نگران از دست دادنشم و این من رو در موضع ضعف قرار میده. من الان بیشتر درگیر این موضوعم که آیا اصلا منو دوست داره؟ وقتی ازش می پرسم میگه اره ولی در نگاهش هیچی نیست. بعد از اینهمه مدت که برگشته شاید دیدارهای ما به یکبار در هفته آن هم به مدت 2 یا 3 ساعته بکشه. اصلا نمی تونم درکش کنم
    سلام
    همین که ایشون درحین رابطه عاشقانه بطور ناگهانی گذاشته رفته و ظاهرا دلیلی هم واسه رفتنش نداشته و الان برگشته تا همینجاش جای شک و تردید هست!

رفتار سرد الانش که به جای خود..

مطمئنین هنوز مجرده؟
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)